Saç Ekimi

Saç Ekimi Hakkında

sac-ekimi

Bir çok insanın başında bela olan “saç dökülmesi” başta olmak üzere, farklı nedenlerden dolayıda saçları her geçen gün azalan insanlar için bir çok hastane ve özel doktorlar bu konuda çözüm üretiyorlar. Şuan Türkiye’de saç ekimi revaçta olduğu için bazı kişiler açısından bu sağlık uygulamaları bilinçsiz kişilerin gelir kapısı olmuş durumda.

SAÇLARIM NEDEN DÖKÜLÜYOR?

Öncelikle hastaneye giderek kan ve sağlık testleri yaptırarak saç dökülmesinin nedenlerini öğrenmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra; Demir, çinko eksikliği, hormonel dengesizlikler gibi faktörlerde saç dökülmesinde etkin rol oynamaktadır. Yüzlerce nedenlerden en doğru olanlarını belirleyip size uygun terapi yöntemleri belirlenmeli ve bu doğrultuda hareket edilmelidir.

SAÇ EKİMİ İÇİN BİR ENGELİM VAR MI?

Öncelikle doktorunuz tarafından muayene edilerek saç ekimi operasyonuna karşı herhangi bir sağlık sorununuzun olmadığını ve bu operasyondan sonrada yan etkilere maruz kalmayacağınızı test sonuçları ile garanti altına alınız.

NE KADAR SAÇ EKTİREBİLİRİM ?

Dünya genelinde yapılan operasyonların istatistik oranlarına bakacak olursak, ortalama 3000 – 4000 greft arası alma şansınız vardır.

Leave a Response