Ünlülerin Saç Modelleri

HANDE ÜNSAL KİMDİR, MÜZİĞE NASIL BAŞLAMIŞTIR?

 

Ünlü Sanatçı Niran Ünsal ve Kaan Canbağ çiftinin kızları olarak 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelen Hande Ünsal, Türk pop şarkıcısıdır. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü mezunudur. Sahne hayatına annesi Niran Ünsal’ın vokalistliğini yaparak başladı.

 

KÖLE ŞARKISI İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

2011 yılında Aydın Kurtoğlu ile yaptığı “Köle” isimli parça ile gündeme gelerek sosyal medyada yankı uyandırarak tıklanma rekorları kırdı. 2013 yılında, 21 yaşındayken uzun süredir birlikte olduğu Serkan Balkan ile evlendi.

 

ANNESİ NİRAN ÜNSAL İLE YILDIZI BARIŞMIYOR

Annesi Niran Ünsal’la arası bozuk olan Hande Ünsal verdiği bir röportajda; ‘’Ben, annemin ilk çocuğu olmanın şanssızlığını yaşamış olabilirim, umarım kardeşlerim hayatın zorlukları karşısında benim kadar ayakları üzerinde durabilirler veya durmak zorunda kalmazlar.

Ben yoluma, sorumluluklarımı bilerek devam etmeye çalışacağım. Annemin kendi doğrularıyla hayatında mutlu olmasını dilerim’’ diyerek sitemini ifade etmiştir.  Kendisiyle yapılan bir başka söyleşide; annesi ile hiçbir benzerlikleri olmadığını ve müzik dünyasına tek başına girdiğini annesinden de bir destek almadığını belirtiyor. Sanatçı, ilk single çalışması “İki Çift Lafı 2016 yılında yayımladı.

Ünsal, 2018 yılında “Oyna Oyna” ve “Seni Sever Miydim?” isimli single çalışmalarını müzikseverlerin beğenisine sundu. 2019’da “Nerdesin?” ve “Nerdesin? Akustik” isimli çalışmalarını dinleyicileriyle buluşturan Ünsal, aynı yıl “Daha İyi” isimli single’ını yayımladı.

 

ŞARKILARI:

 

 

Leave a Response