Ünlülerin Saç Modelleri

Zeynep Koçak Saç Modelleri

Zeynep Koçak Saç Modelleri

148 bin 329 sinemaseverin gişeye koşup, zirveye ulaştırdıkları Küçük Esnaf filmi ile ekranlarda gördüğümüz Zeynep Koçak yine kendinden söz ettirmeyi başardı. BKM yapımı filmin başrol oyuncuları İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak ve yönetmen Bedran Güzel.

Zeynep Koçak Kimdir?

Kendisinin yazıp yönettiği Müdahale isimli kısa film ile birçok ünlü festivale katıldı ve ödül aldı. BKMMutfak ekibine katılan son üyelerden biridir. Neşeli Hayat ve Çok Filim Hareketler Bunlar adlı filmlerde yer aldı. Kral TV Video Müzik Ödüllerinde Oğuzhan Koç ile birlikte en iyi film müziği ödülünü aldı. Birçok Vodafone reklamı yazıp oynadı. Beyaz Show’da Kelebeğin Mağdurları adlı skeçte oynadı. BKM Mutfak bünyesinde özel günlerde skeçler yazıp oynadı. Kendisinin yazıp yönettiği kısa animasyon filmi TikTak, 2015 Cannes Film Festivali’nde en iyi dallarda ödül aldı. Aynı zamanda 52. Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Kısa Film adaylığı gösterdi.

Özellikle sarı saç rengini kullanan Zeynep Koçak, uzun sarı saç modelleriyle ekranlarda gördüğümüz güzel oyuncu aynı zamanda siyah saç modellerini de tercih ediyor.

Leave a Response